#Reportaż… – gdzie znaleźć inspirację?

#Reportaż…

Nagroda Kapuścińskiego: to strona na której publikujemy omówienia, recenzje, a także fragmenty wartościowych reportaży książkowych, które ukazywały się w Polsce od roku 2009.

Duży Format to magazyn reporterów, w którym co poniedziałek znajdziecie nowe teksty. 10 artykułów miesięcznie jest dostępnych bezpłatnie.

Tygodnik Powszechny: na stronie Tygodnika oraz w archiwum szukajcie także reportaże.

Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej : na stronie Turnieju publikowane są reportaże autorstwa Waszych rówieśników, a także wskazówki, jak wziąć udział w Turnieju. Zdecydowanie polecamy Waszej uwadze! 🙂

O! Dokument: wspólny projekt serwisu VoD i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej to strona, na której znajdziecie filmy dokumentalne najbardziej cenionych i najzdolniejszych polskich reżyserów.

Ninateka: strona Narodowego Instytutu Audiowizualnego, która udostępnia szereg materiałów: w tym dużą kolekcję filmów dokumentalnych.

Telewizja Polska: ten link przekierowuje do strony Telewizji Polskiej, na której znajdziecie filmy dokumentalne o różnorodnej tematyce i na różnym poziomie.

Reportaż Polskiego Radia: strona sekcji reportażu Polskiego Radia to nie jedyna, na której posłuchacie reportaży radiowych: szukajcie również na poszczególnych stacjach.

 

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: