Nagrody i certyfikaty

Nagroda główna to warsztaty z profesjonalnego prowadzenia projektów, podczas których dowiecie się także, jak skutecznie zarządzać projektem i ludźmi poprzez wykorzystanie mechaniki gier – i zwykłej frajdy 🙂

Warsztaty przeprowadzi dla Was profesjonalny zespół ekspertów – długoletnich praktyków w dziedzinie zarządzania projektami z Leadership Center pod przewodnictwem Mariusza Kapusty: eksperta zarządzania projektami z ponad 17-letnim doświadczeniem wielokrotnie nagradzanego za efektywność, trenera i przedsiębiorcy, wykładowcy na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz na Politechnice Warszawskiej.

Nagrodą w konkursie będą także spotkania z uznanymi reportażystami: nominowanymi, finalistami lub laureatami Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki, a także zaproszenia na galę wręczenia Nagrody oraz Warszawskie Targi Książki.

Wszyscy uczestnicy konkursu #ReportażDziała otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy i książki.

Dodatkowo, wszystkie relacje z projektów zostaną opublikowane na stronie konkursu oraz na stronach Szkoły z klasą.

Nagrodą specjalną będzie uczestnictwo w Paradzie Schumanna w Warszawie, na której zwycięzcy będą mogli zaprezentować publicznie swoje projekty (o przyznaniu nagród specjalnych i dodatkowych decydują Organizatorzy).

 

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: